den_deti_01kresby02Šachytaborcukrářivyzdobahrackykresby01

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2018/2019

28. 5. 2018 00:00

Naše nabídka pravidelných zájmových aktivit na školní rok 2018/2019 obsahuje vedle stávajících kroužků i řadu novinek.

POZOR SLEVA!

Nestihli jste naši slevu za včasné přihlášení? Máte ještě jednu mimořádnou příležitost! Na každou přihlášku odevzdanou v průběhu akce "Narozeniny maskota Hildy" dne 8. září 2018 a zaplacenou do 30. září 2018 na celý rok získáte narozeninovou slevu 100 Kč! Řada kroužků se plní velmi rychle, přijďte proto na naše narozeniny, zajistěte si místo ve vybraném kroužku, zaplaťte do konce září na celý rok a jako bonus ušetříte! Sleva platí pro KAŽDOU přihlášku, i když si vyberete více kroužků.

A na co se můžete v novém školním roce těšit? Naše nabídka pravidelných zájmových aktivit na školní rok 2018/2019 obsahuje vedle stávajících kroužků řadu novinek. Vaší pozornosti by určitě neměl uniknout "Stolní tenis", kde se děti naučí základy hry a změří síly v turnajích. Pokud nehledáte žádnou specializaci, ale od všeho něco, pak jsou tu "Míčové a pohybové hry" v tělocvičně, kde se děti vyřádí a vyzkouší různé druhy sportovních aktivit.

Od září dále zahajují činnost "Správňáci", kroužek pro všechny správné holky a kluky, zaměřený na tábornické dovednosti a soužití s přírodou. Každý měsíc pak bude vyrážet za dobrodružstvím "Expedice Apalucha", jejíž členy čekají zapeklité cesty zakončené zaslouženými odměnami.

Jazykovou oblast jsme rozšířili o "Němčinu pro děti" zaměřenou hlavně na konverzaci a seznamování s kulturou našich sousedů. A pokud někdo touží po prknech, co znamenají svět nebo chce jen zažít spoustu legrace, přičichnout k hereckému kumštu včetně malování kulis a výroby kostýmů, pak by to měl určitě zkusit v našem "Divadélku".

Také vás straší přijímačky nebo maturita z matematiky? Chcete přijít matematice na kloub nebo vás dokonce baví? Pak je tu "Matematika hravě" a "Maturita z matematiky", která vás naprosto bezbolestně provede všemi záludnostmi, pomůže připravit na důležité zkoušky nebo prohloubit matematické znalosti a dovednosti.

Další informace najdete níže u jednotlivých kroužků. Nabídka se může průběžně aktualizovat, proto sledujte naše stránky, ať vám nic neuteče! :-)

Kroužky 2018 nabídka

KALENDÁŘ AKCÍ

<  >

Hilda

KONTAKT

Dům dětí a mládeže Varnsdorf
příspěvková organizace
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

telefon: 412 372 217
mobil: 608 713 468
email: info@ddmvarnsdorf.cz